nVent RAYCHEM Supervisor

RAYCHEM Supervisor to oprogramowanie do konfiguracji i monitorowania regulatorów ogrzewania elektrycznego, stanowiące interfejs graficzny dla produktów sterujących RAYCHEM. Oprogramowanie RAYCHEM pozwala obsługiwać regulatory NGC za pomocą zaawansowanych terminali z interfejsem użytkownika (UIT), karty alarmowe/interfejsu komunikacyjnego RAYCHEM T2000 AC 2000+, regulatory RAYCHEM 910/915/920, sterowniki komunikacyjne z serii 780 oraz grupy GCC-9000 oraz inne sterowniki i regulatory RAYCHEM starszych typów za pomocą protokołu Modbus.


Oprogramowanie to umożliwia skonfigurowanie i monitorowanie z jednej centralnej lokalizacji dowolnego sterownika RAYCHEM z zainstalowanym odpowiednim interfejsem komunikacyjnym. Oprogramowanie zawiera również zaawansowane funkcje, jak na przykład rejestrowanie danych oraz tworzenie linii trendu, przetwarzanie poleceń w trybie wsadowym oraz w formie przepisów, obsługę zaplanowanych zdarzeń oraz monitorowanie alarmów z możliwością potwierdzania i kasowania alarmów.

RAYCHEM Supervisor posiada pełne wsparcie dla wieloserwerowego i sieciowego środowiska z wieloma użytkownikami. Urządzenia komunikują się z programem RAYCHEM Supervisor poprzez nieskomplikowane łącza szeregowe lub za pośrednictwem istniejącej infrastruktury sieciowej, np. sieci LAN lub sieci WAN opartej na internecie. Dzięki najnowszym technologiom łączności uzyskanie dostępu i zarządzanie systemem informatycznym ogrzewania elektrycznego (EHT) jest możliwe z dowolnego miejsca na świecie. Ta elastyczność pozwala zredukować koszty instalacji przewodów komunikacyjnych do sterowników w zakładzie. 


Architektura

Możliwe jest wdrożenie systemu RAYCHEM Supervisor opartego na wielu architekturach. Są one określane ze względu na przynależność do jednej z trzech kategorii, z których każda może mieć za podstawę bazę danych MSDE lub SQL.
  • Pojedynczy serwer nadrzędny, brak serwerów podrzędnych, jeden użytkownik (klient)
  • Pojedynczy serwer nadrzędny, brak serwerów podrzędnych, wielu użytkowników (klientów)
  • Pojedynczy serwer nadrzędny, jeden lub więcej serwerów podrzędnych, wielu użytkowników (klientów)
Dane techniczne oprogramowania RAYCHEM (PDF)
Dane techniczne oprogramowania RAYCHEM Enterprise (PDF)

 
Connection and Protection